KURUMSAL

Boyka temelleri 1989 yılında Lütfi Boyraz tarafından ahşap kapı ve pencere üretimiyle başlamış ve 2003 yılında Boyka doğrama ve kereste dekorasyon Tic. San. Ltd. Şti. kurulmuştur.

Malatya 2. organize sanayi bölgesinde 10.000 m2'lik alanda, 5.500 m2'lik kapalı alanda günlük 2000 mt üretim kapasitesiyle faaliyet göstermektedir.m

Gerek üretim ve pazarlama, gerekse idari alanda kalifiye personeli ile en iyi hizmet, en iyi kalite ve sektöründe en iyi olmayı kendine vizyon edinmiştir. Üretimde CNC makine parkurlarıyla taleplerini en iyi ve hızlı biçimde karşılamayı bilmektedir.

Boyka 2003 yılından beri Fıratpen plastik Kauçuk San. ve Tic. A.Ş.'nin bayisi olup Türkiye'nin en çok profil üreten bayiileri arasındadır. Boyka doğrama Pvc kereste dekorasyon Tic. San. Ltd.Şti. Ersaş Alüminyum A.Ş.'nin bayiliği ile alüminyum sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zaman da Kent çelik kapı San. Tic. Ltd.Şti.'nin bayiliği ile konut ve ticari alan inşaat yapımı faaliyetlerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Sektöründe en iyi olmak, en iyi hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti oluşturmak, sürekli gelişmek ve büyümek.

Misyonumuz

Kusursuz bir müşteri memnuniyeti oluşturmak, kendi sektöründeki aksaklıkları doğru tespit etmek bu alanda kendini geliştirmek ve sektöründe bir numara olmak.

Papatya Film malatya temizlik